Știți deja că suntem alături de doamnele care trec sau au trecut prin lupta cu cancerul.

De curând am aflat că și Asociația Mamprenoare susține aceste doamne, iar anul acesta organizează a doua ediție a programului #BusinessSkills4Women unde 50 de paciente oncologice se pot înscrie în acest proiect GRATUIT care va fi susținut online.

Acesta este un program de dezvoltare personală și profesională de abilități de business pentru femei și fete peste 16 ani. Este fără dar și poate o oportunitate unică de a vă descoperi și dezvolta potențialul, de a vă conecta cu alte femei puternice și de a vă inspira!

BusinessSkills4Women 2023 este proiectat pentru a vă ajuta să vă dezvoltați abilitățile și competențele, să vă creșteți încrederea și să vă stabiliți obiectivele clare pentru viitorul vostru. Veți avea acces la resurse valoroase, la mentori experimentați și la o comunitate puternică de femei care împărtășesc aceleași valori și aspirații.

Ne bucurăm că ne-am putut alătura acestui proiect organizat de Asociația Mamprenoare și că împreună vă putem susține!

Vă puteți înscrie până pe 31 martie 2023 completând formularul prin click aici.

Mai multe detalii despre proiect găsiți aici.

Îmbrățișați această oportunitate pe care o meritați din plin!

ÎNSCRIE-TE