/Asociatia Zetta – Implica-te
Asociatia Zetta – Implica-te 2018-03-12T21:22:55+00:00

Asemeni Asociatiilor si Fundatiilor din acest sector, incercam sa obtinem fonduri, in vederea sprijinirii unui numar cat mai mare de pacienti aflati in imposibilitatea de a sustine singuri costurile necesare operatiilor reconstructive.

Ne adresam dvs. in speranta ca va veti alatura demersului nostru printr-o sponsorizare si/sau o donatie, care vor face posibila misiunea noastra.

Cont Bancar IBAN: RO10 BTRL RON CRT 041 240 3901 deschis la Banca Transilvania SA Agentia Dorobanti