10 Martie Celebram feminitatea

La inițiativa doamnei Dr. Ina Petrescu, Asociația Zetta a celebrat in data de 10 martie feminitatea și victoria doamnelor trecute prin cancerul de sân în lupta cu boala, cu prejudecățile societății, în lupta cu impedimentele de care s-au lovit în procesul de reconstrucție și de simetrizare a sânului. Ne-au fost alături prietene de la Asociația Mame și de la Fundația Regina Maria.

Mulțumim de asemenea pentru găzduire și generozitate celor de la Muzeul Satului!

Felicitam încă o dată participantele acestui eveniment! Sunteți înfloritoare, doamnelor!

By | 2018-10-04T09:44:18+00:00 octombrie 4th, 2018|Evenimente|0 Comentarii

About the Author: