Aflați mai multe despre cine suntem, cum ne puteți contacta și cum procesăm datele personale în Politica noastră de confidențialitate.

Consimţământul dvs. se aplică următoarelor domenii: asociatiazetta.ro

Majoritatea browserelor oferă posibilitatea de a schimba setările. Aceste setări sunt de obicei situate în meniul „Opțiuni” sau în meniul browserului „Preferințe”.

ÎN BROWSER-UL CHROME:

În colțul din dreapta-sus, click pe menu-ul Chrome > Settings.

Scroll până în josul paginii, click pe “Show advanced settings”.

În secțiunea „Privacy”, click pe butonul “Content settings”.

ÎN BROWSER-UL MOZILLA FIREFOX:

Click pe butonul menu și alegi “Preferences”.

Selectezi “Privacy” din menu-ul lateral.

Din combo “History” alegi “Use custom settings for history”.

ÎN BROWSER-UL INTERNET EXPLORER 11

Selectezi rotița din dreapta sus a browser-ului, apoi alegi Internet Options.

Click pe tab-ul “Privacy” și selectezi “Advanced”.

Prin utilizarea asociatiazetta.ro ești de acord cu modul în care folosim cookies, în conformitate cu prezenta “Politică privind utilizarea Cookies”. Dacă nu ești de acord, este nevoie să oprești cookies, urmând indicațiile de mai sus, în funcție de browser-ul pe care îl folosești sau accesand in site-ul nostru sectiunea Setari permisiuni cookie. Dezactivarea utilizării acestor fișiere poate afecta experiența ta de utilizator al asociatiazetta.ro. Ne rezervăm dreptul de a face orice completări sau modificări la prezenta Eventualele modificări și/sau completări vor fi afișate pe asociatiazetta.ro și vor intra în vigoare de la momentul afișării. Pentru mai multe detalii, te invităm să ne scrii la contact@asociatiazetta.ro