///Cazul lui Nicholas

Cazul lui Nicholas

Nicholas este cel mai tanar prieten-pacient al Asociatiei Zetta.

Acum 3 ani s-a nascut cu un nev pilos pe coapsa stanga, care si-a marit dimensiunile pe masura procesului natural de crestere a copilului.

Neexcizarea lui poate crea in timp nu numai prejudicii de natura estetica ci si patologii.

Asociatia Zetta ii ofera lui Nicholas sansa de a creste frumos si sanatos, oferindu-i  probono o serie de interventii  menite sa excizeze nevul pilos.

In luna August Nicholas va intra pentru a doua oara in sala de interventii a Clinicii Zetta.

Multumim pentru donatiile pe care le faceti pentru interventia lui Nicholas!

VREAU SA MA IMPLIC
2018-07-05T11:57:08+00:00