Pentru ca prima editie a fost plina de surprize si multa voie buna, am repetat experienta si anul acesta.

Medicii au un program extrem de incarcat si asta nu le permite sa aiba timp de socializare si distractie. Prin evenimentul “Zetta Art” le-am dat ocazia sa se reuneasca intr-un mediu restrans, insa extrem de jovial.In cadrul evenimentului ne-am bucurat de momente artististice sustinute de soprana Domnita Iscru si s-au degusta vinuri moldovenesti premiate de la cramele Asconi.Evenimentul a avut loc joi, 23 mai, incepand cu ora 19:30 la Galeria de arta Alexandra’s din Piata Amzei.

Serile Zetta Art este un eveniment caritabil, toate fondurile obtinute din vanzarea biletelor au mers in contul Asociatiei Zetta si sunt destinate realizarii de interventii chirurgicale pentru pacientii asociatiei.